Doğa turizminde iddialı otelimiz, 2014 yılbaşı itibarıyla ÇANAKKALE ASSOS yakınlarındaki kutsal İda Dağının (Kazdağları) eteklerinde konuşlanmış oksijen zengini Kayalar köyünde  hizmete açılmıştır. Assos ve Kazdağı otelleri arasında popüler bir yer edinmiştir.

Dağdan gelen çam ve zeytin kokulu havayı üzerinize yükleyen kanyonun usul esintisi yüzünüze değerken, cennetin böyle bir şey olduğunu hayal edeceksiniz.

ASSOS KAYALAR TERRACE butik otelde, işte bu hayalin içindesiniz... Kahvaltıda servis edilen kekik kokulu altın gibi ışıldayan zeytinyağı ile buram buram odun ekmeğini buluşunca, hayalin gerçeğe dönüştüğüne tanıklık edeceksiniz.  Yöresel ve tamamen organik ürünlerden oluşan zengin bruchımıza eşlik eden Edremit Körfezi ta Ayvalıktan Midilliye dek bir manzara sunar ki, sanki elinizi uzatınca tutacakmışsınız gibi.

Egenin bu güzel köyünde, isterseniz Kazdağının birbirinden lezzetli ot yemeklerini tadabileceğiniz gibi, bu güzel otlarla doğal ortamda beslenen hayvanlarımızın Dry Aged işleminden geçmiş etlerini, ızgaramızdan yiyebilirsiniz.

Modern ve klasik çizgilerden oluşan konsept butik otelimizde kendinizi şımartmaya ne dersiniz?